W przypadku mojej pracy, to pasja przekuta w sukces. Od zawsze wiedziałam, że chcę pracować dla siebie. Wynika to z tego, że życie jest zbyt krótkie, abym spełniała czyjeś wizje, bo mam swoją – bardzo konkretną. 

Moda towarzyszy mi od zawsze i jestem pewna, że na zawsze ze mną zostanie. 

Tworząc stylizacje dla moich klientów lub szkice ubrań czy dodatków, daje się całkowicie ponieść mojej intuicji, która połączona z doświadczeniem i obserwacją Świata, pozwala mi wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie.

 Już w czasach szkoły średniej startowałam w konkursach dla projektantów takich jak Off Fashion i Fashion Designer Awards, były to twórcze doświadczenia, których nie da się zapomnieć. Ukształtowały mój styl i sposób postrzegania mody. 

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłam studia z tytułem magistra na kierunku stosunki międzynarodowe i dyplomacja. Dzięki temu, posiadam wiedzę o aspektach międzynarodowych środowisk a także biznesu. Pozwala mi to kreować wizerunek osobisty także klientów z zagranicy. Znam doskonale zasady protokołu dyplomatycznego, savoir – vivre oraz dress code, które stosuje w życiu zawodowym i prywatnym. 

Swoją zawodową ścieżkę, związaną z modą, zaczęłam od pracy w Grupie INFOR. Praca w portalu wieszjak.pl (aktualnie polki.pl) pozwoliła mi rozwijać się pod kontem graficznym, warsztatu dziennikarskiego, umiejętności tworzenia treści zgodnie z zasadami SEO w obrębie tematyki fashion, beauty i lifestyle, a także tworzyć niebanalne stylizacje, które cieszyły się popularnością. Pierwsze wydarzenia i pokazy mody, w których uczestniczyłam wywierały na mnie ogromne wrażenie. Wtedy także kształtował się mój osobisty styl.

Jako stylistka zaczęłam rozwijać się w Grupie NucityTv. Praca przy sesjach zdjęciowych oraz programach w telewizji internetowej (w których również brałam udział) dawała mi nie tylko doświadczenie ale także pewność siebie.

Prowadząc własną markę odzieżową – SS PRIVE, zobaczyłam czym naprawdę jest biznes i świat mody. Wówczas zajęłam się również fotografią. Działałam pod własną marką, ale projektowałam także na rynku Duńskim. Jako fanka minimalizmu – pokochałam Kopenhagę oraz styl Duńczyków.

Dzięki podróżom, które kocham tak samo jak modę, czerpie inspiracje, z różnych zakątków Świata.

Na co dzień mieszkam w Warszawie ale współpracuje z klientami z Kopenhagi oraz Frankfurtu nad Menem. Biznesowe centrum Niemiec, jakim jest Frankfurt nad Menem, zawsze motywuje mnie do tego, aby nieustannie stawiać przed sobą trudniejsze wyzwania.

Uważam, że świadome kreowanie wizerunku to pierwszy krok do sukcesu. Osobiście, jestem fanką minimalizmu, elegancji i klasyki w ubiorze. Niezależnie od profesji czy branży, to jak wyglądamy może podnosić naszą pewność siebie lub ją odbierać. Będąc osobistą stylistką i personal shopperem, pomagam dopasowywać styl, jak i cały wizerunek do danej osobowości. Odpowiednio projektując wizerunek osobisty lub firmowy, można w prosty sposób wpływać na to jak postrzegają nas inni.

Pracuję zarówno z klientami indywidualnymi jak i z firmami.

Jeśli zainteresowały Cię moje usługi – umów się na pierwsze, bezpłatne spotkanie i dowiedz się więcej o kreowaniu wizerunku.

Do zobaczenia wkrótce!,